Poprzedni slajd
Kolejny slajd
ZOTAX to licencjonowane biuro rachunkowe, które zapewnia swoim Klientom prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie i w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo poprzez ponoszenie ciężaru odpowiedzialności za wykonywane usługi. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 13038/99, a także polisę OC, która zapewnia priorytetowe podejście do Państwa interesów i daje rękojmię najwyższej pewności powierzanych usług.
Nasza podstawowa usługa - kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa - dotyczy podmiotów o różnych profilach działalności oraz formie prawnej. Nie ma dla nas znaczenia wielkość i historia obsługiwanego podmiotu – o każdego Klienta dbamy jednakowo, sprawiając że wszelkie zagadnienia i kwestie finansowe przestają być ciężarem i stają się wyjątkowo proste. Dlatego naszymi Klientami są zarówno podmioty prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, stowarzyszenia jak również osobowe i kapitałowe spółki prawa handlowego. W każdym przypadku proponujemy indywidualną i spersonalizowaną opiekę, dopasowaną do potrzeb i wymagań każdego Klienta.
Usługi księgowe prowadzimy zarówno w formie tradycyjnej, na terenie siedziby biura, gdzie Klient może osobiście dostarczać dokumenty, jak również zdalnie, z dojazdem do Klienta w celu odebrania dokumentów, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wykonując nasze usługi zawsze dbamy o kompletność i prawidłowość wymaganych dokumentów.
Cechą, która wyróżnia nas od konkurencji, jest elastyczność i łatwość dopasowania do wymagań naszych Klientów. Znamy realia prowadzenia własnych działalności, każdego rozmiaru, dzięki czemu znamy problemy i dylematy z jakimi muszą zmierzyć się firmy każdego kalibru. Dlatego też zakres naszych usług dostosowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb, a długoletnie doświadczenie sprawia, że w kwestiach merytorycznych zachowujemy najwyższy profesjonalizm. Pomagamy rozwiać wszelkie wątpliwości natury rachunkowej, maksymalizując możliwy zysk Państwa przedsiębiorstwa. Z ZOTAX możecie spać spokojnie, kiedy Państwa firma będzie rosła w siłę.